Informace

Allgäuské Alpy a sousedící Tyrolské hory jsou rájem pro milovníky vysokohorské turistiky, ať již putujete přes zelené kopce a údolími, kolem 30 jezer, či na vrcholky hor, kam se také můžete nechat vyvézt čtyřmi kabinovými lanovkami. Tato oblast představuje 125km turistických tras loukami, lesy a horskou přírodou, 60km cyklistických tras a 50km tras pro horská kola. Pro horská kola jsou připraveny 2 nové trasy z Breitenbergu, a z údolí Engetal do oblasti Hochalpe.
Pfronten se skládá ze 13 částí, které nabízí množství různých pamětihodností: proslulý pozdně barokní kostel St. Nikolaus v Bergu s freskami malíře Josefa Antona Kellera, nachází se zde také malířův rodný dům s jeho sbírkami. Nejvýše položená zřícenina hradu v Německu Falkenstein trůní ve výšce 1284m na příkré skále nad Meilingenem, a připomíná dobu pohádkového krále Ludwiga II, který jej chtěl v 19. století přestavit na pohádkový zámek.
Od června 2006 můžete v Pfrontenu navštívit nový aquapark s bazény, klouzačkami, velkou pláží, hřištěm na beach-volleyball, saunami atd.


Podoblasti

Správní celky


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu