Informace

Pokud milujete kočovný a uspořádaně neuspořádaný styl francouzského Marseille, budete tady nadšení. Bastia je jakousi miniaturou tohoto města, za kterou se ani předloha nemusí stydět. Starodávný přístav s barevnými budovami povalujícími se jako by líně a nahodile po svazích tamních hor dávají člověku pocit, že tu všechno může, ale nic nemusí. A i když to tak možná není, kdo by si nechtěl alespoň chvíli takto připadat?

Bastia leží na východě země, což znamená, že je jedním z mála měst, která nejsou v horách. Možná i proto je největší. Panuje tu čirý městský ruch se vším, co k němu patří, což některé turisty trochu odradí. Na druhou stranu je to jediná rovina široko daleko, a tak si tu můžete zahrát dokonce i fotbal – jinde na Korsice by asi hřiště postavit nedokázali. Však jsou na to také obyvatelé Bastie dostatečně hrdí a tento sport vzývají jako svá božstva. Když jim pomůžete, budou vás navěky ctít a milovat.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu