Informace

Argentina je skutečně země, kde si to svoje najde úplně každý. Bez vešekré pochybnosti se o ní dá mluvit jako o naprostém ráji pro turisty. Z toho, co hledají, má totiž naprosto všechno - nádherné pláže, vysoké hory i táhlé stepi. Lidé se mohou pokochat pohledem na velryby i se přetahovat o kousek žvance s vychytralými tučňáky. Ve městech si užijou pulsujícího a dokonale odvázaného nočního života, uprostřed přírody si uvědomí, jak nicotný ten život - a nejen onen noční - vlastně je. Když si k tomu připočteme, že toto naprosto dokonalé území, lákající do svého lůna cizince z celého světa, je ve srovnání s Evropou i USA také navýsost levné, je zázrak dokonán. Tady prostě člověk musí alespoň jednou uvíznout.

V roce 2010 oslavila Argentina 200 let své nezávislosti - myšleno nezávoslosti na Španělsku, které ji dlouhou dobu ovládalo. A právě při oslavách se dalo velice dobře pochopit, jak hrdým a přitom přátelským národem Argentinci jsou. Na ulicích se jedlo, pilo a samozřejmě také tančilo tango. Všichni působili dojmem, že se navzájem znají a co víc - že znají a mají rádi i vás. Právě to jsou totiž oni. Lidé otevření a vstřícní, kteří nemají problém si někoho mávnutím kouzelného proutku zamilovat. Nedopusťte ale, aby vás začali nenávidět.

Ne nadarmo se říká, že v Argentině je noc nejčernější a ženy nejvášnivější. Ne nadarmo se spoléhá na argentinské muže bránící čest svých vyvolených stejně tvrdě jako se u nás perou za své auto. A ne nadarmo se říká, že kdo jednou ucítí na své tváři argentinský vánek, věčně bude snít o tom nejkrásnějším pohlazení na světě. Možná ho už nikdy nezažije, ale bude vědět, že jednou... kdysi dávno... už se mu to stalo.Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu