Informace

Ne nadarmo s říká, že co je malé, to je hezké. I o Andoře by to mohlo platit, kdyby ovšem veškeré její krásy nezanikly díky dvěma hlavním disciplínám, které tuto maličkatou zemi vtísněnou mezi Španělsko a Francii charakterizují natolik, že o nic jiného už se tam nahodilý turista ani nezajímá. Těmi dvěma zásadními věcmi bytostně spjatými s Andorrou je lyžování a... nakupování.

Ano, je to tak. Je skoro až neuvěřitelné, jak se do takovéto malé zemičky dokáže vměstnat tolik obchodů s nespočetným množstvím sortimentu. Lidé sem přijíždějí právě kvůli nim, z nich také knížectví žije a proto si na ně vlastně ani nikdo nestěžuje. My se vám přesto pokusíme odhalit něco víc – něco, co byste v Andoře možná nehledali, ale mohli byste a možná i měli. Protože je škoda, aby zrovna tento pidistát zůstal pro ostatní svět jednoduše pouze černobílý.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu