M-hodnocení10,0

  • Udělené hodnocení: 100

0 hodnocení

3 Zinnen Dolomiten: Pure Nature. Pure skiing.
3 Zinnen Dolomiten je ideálním skiareálem pro znalce, kteří našli po různých lyžařských zážitcích moderní rezort v italských Dolomitech, kde je lyžování stále nejdůležitějším sportem a kde můžete trávit volný čas s přáteli a rodinou v překrásné přírodě. Čeká na vás 5 propojených lyžařských vrcholů a 110 kilometrů sjezdovek. Svahová rozmanitost, nejlepší úprava sjezdovek a záruka sněhu zajišťují nejvyšší ocenění skiresort.de ve všech oblastech. A navíc není žádným tajemstvím, že v Jižním Tyrolsku svítí slunce 300 dní v roce.

Lyžařský areál 3 Zinnen Dolomiten leží jen 500 km od Prahy je snadno dostupný autem. Navíc toto centrum je jen 2 hodiny autem od letišť v Benátkách, Trevisu a Innsbrucku.

Giro delle cime - výlet přes 5 hor
Už jsten někdy zažili túru přes pět hor uprostředr Dolomitů - světového dědictví UNESCO na lyžích? Přesně taková túra "Giro delle cime" je od nového lyžařského spojení před 4 roky možná. Na jediné túře můžete objevit hned více vrcholů oceněné lyžařské oblasti a zároveň dvě různé provincie s různými jazyky a kulturou. Na této dobrodružná cestě fascinujícím zimním světem můžete vychutnat nádherný panoramatický výhled - například největší kamenné sluneční hodiny na světě nebo tři vrcholy - dominantu kraje. Po cestě se můžete zastavit v rustikálních horských chatách s pěknými terasami a vybrat si z nabídky alpských jídel inspirovaných středomořskou kuchyní.

Více informací a live TV kamery najdete na web stránce www.dreizinnen.com a video záběry na www.youtube.com/watch?v=9ZI33F2nEkQ

Kontakt:
Bergbahnen/ Impianti a fune 3 Zinnen Dolomites
Consortium /Consorzio 3 Zinnen Dolomites

Schattenweg 2F / Via Ombrosa 2F
I-39038 Innichen-Vierschach / San Ccandido-Versciaco (BZ)
Tel. +39 0474 710 355
Fax +39 0474 710 416
info@dreizinnen.com
www.dreizinnen.com

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 15.3.2019
  • vloženo: 29.12.2011

poslat podnět redaktorovi


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu